KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15636083
nr 1563 6083
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Signerad, Bemålat sjökort. Blandteknik, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 47x36 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:04:00
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad